Bylo nebylo babí léto

PDF
Tisk
Email
Napsal uživatel Jan Červený
Pondělí, 17 Říjen 2011 19:05

Většinu září si počasí vynahrazovalo uplakané léto a i začátkem října bylo možný vidět na teploměru hodnoty kolem 25ti °C. Třetí zářijovou sobotu se na našem plácku konal již tradiční Memoriál Václava Bubna. Počasí letos přálo a tak se na trať mohlo vydat celkem osmnáct posádek, z toho bylo děvět posádek čistě našich :) Letos se nám bohužel nepodařilo udržet pohár doma, poputuje k Lengálovým.Tuto sobotu byl náš Honza na teoretických pilotkách ve Vrchlábu a uspěl :)

 

Po roční pauze jsme oprášili naviják a strávili jsme dvě říjnové soboty poskakováním na laně. Druhý provoz měl být i s účastí kolegů z okolních klubů nicméně díky překvapivě pěknému termickému dni se dostavilo pouze pár kusů z Hronova a Hořic ... velký dík patří Pepkovi Andrašákovýmu, že to všechno odtahal :)

 

Je už ten podzim a tak sem tam fouknou ty správný větry :) Hejrup se byl povozit na Raný kde od 23. do 28. září probíhalo svahový soustředění, vrátil se přeškolenej na SG-38 a samozřejmě plnej zážitků :) Co se vlny týče, zatim asi nejlepší to bylo 6. října, kdy krnovskej trenér uletěl přes sedmset kilometrů ze Zábřeha, a hronovskej trenér poprvé navázal z broumovský do krkonošský vlny ...

No a nakonec, máme dva nový piloty :) Jedním z nich je náš letošní žák Honza, kterej v neděli úspěšně absolvoval praktickou pilotní zkoušku, druhým je Hejrup, kterej si dodělal TMG výcvik ... oběma gratulujeme :)