aktuality16

Velikonoce za námi

PDF
Tisk
Email
Napsal uživatel Jan Červený
Úterý, 29 Březen 2016 16:09
Máme za sebou prodloužený velikonoční víkend :) Během pátku a soboty se skutečně podařilo připravit většinu techniky na novou sezónu a v neděli se i polétalo. Pravda moc nás nebylo nicméně všichni co přišli si odlétali jarní lety, Vašík provětral nového Cirruse a Láďa se přeškolil na Diskus. Termika, i když čistá, fungovala skoro do šesti hodin do večera, kdy jsem přistával já a chvíli po mě Láďa s Discusem ... Po povedeném letovém dni bodlo pár piv z našeho restauránu a buřty od Luboše :)

V sobotu proběhlo první školení pilotů pokračováků o létání v termice a o přeletovém létání, účast byla poměrně velká a přes to, že jsme to se Sváťou a Vaškem trochu protáhli, do konce vydrželi téměř všichni, za což jim patří dík :) Nicméně teorie jde ruku v ruce s praxí, a tak vám nezbude nic jinýho než lítat, jinak se to nenaučíte :)

Létali jsme i na velikonoční pondělí ... sice jenom čtyři lety, kterýma se do další sezony uschopnil pan dochtor, ale i tak, pěkný pondělí :)
Aktualizováno ( Pondělí, 02 Květen 2016 13:05 )

Máme tu jaro

PDF
Tisk
Email
Napsal uživatel Jan Červený
Pondělí, 21 Březen 2016 20:20
V neděli nám začalo astronomické jaro, i když ještě tenhle týden to s těma teplotama nebude nic moc. Za únor jsme stihli školení pilotů a teď, skoro koncem března máme hotové školení elementárky. Vzhledem k tomu, že už nám počasí občas přeje, je možné pracovat na údržbě areálu a na technice, abychom měli na čem lítat :)
O velmi dlouhém velikonočním víkendu snad dorazíme práce na technice a snad si taky už zalítáme, snad nás počasí nezklame :) V sobotu odpoledne bude školení - pokec pilotů pokračováků a kdo ví, třeba v neděli něco ugrilujem :))

Josef Rezek - poslední rozloučení

PDF
Tisk
Email
Napsal uživatel Jan Červený
Pondělí, 15 Únor 2016 11:35
Poslední rozloučení s Josefem Rezkem proběhne v pátek 19.února ve 12,15 hod ve smuteční obřadní síni v Hradci Králové - Kuklenách

Únor bílý...

PDF
Tisk
Email
Napsal uživatel Jan Červený
Pátek, 12 Únor 2016 07:33
...letos snad už nebude :) Zatím to vypadá, že se zima vyřádila v lednu a i když jsou po ránu občas mrazíky tak odpoledne to nebývá nějak tragické s těma teplotama... Plachtařsky se lítalo na Silvestra, pak dlouho nic a pak až první únorovou sobotu, mezitím občas Vampírem. 42ka se nám snad časem vrátí z fabriky, budem doufat že to do začátku sezony stihnou ... Poslední lednový víkend byl ve znamení dvou akcí ... neprve se po ránu konala první, informační schůzka pro zájemce o výcvik pilota kluzáků, kam nám dorazilo pět adeptů ... no a druhou akcí byla oslava kulatin naše bývalého náčelníka Pedra, který letos oslavil osmdesátiny a ještě jednou přejeme pevné zdraví :)

Bohužel nejen radostné zprávy budou v tomto příspěvku ... V půlce toho týdne přišla smutná zpráva, že náhle zesnul Josef Rezek ...
Aktualizováno ( Pondělí, 15 Únor 2016 11:35 )
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL