Aeroklub Jaroměř - Aktuality 2012

Leden za námi ...

PDF
Tisk
Email
Napsal uživatel Jan Červený
Středa, 25 Leden 2012 11:40
Letošní zima je zatím stále jen na horách, těch pár centimetrů co napadlo se nepočítá :) Začátkem roku jsme se rozloučili s naším kamarádem Otou Včelákem, který podlehl těžké nemoci. Nicméně něco odchází, něco přichází, a tak jsme po zapití Oťáka s malou pauzou mohli začít zapíjet čerstvě narozenou Andreu Munzarovou, shoda jmen s větrnou smrští, která nás na začátku ledna potrápila, je prý jen náhodná ;-)
 

V sobotu 28.ledna proběhla první část zimního školení pilotů klubu, zejména přednáška doktora Houfa měla úspěch :) Ve stejný den jsme měli nahlášenou první schůzku základního výcviku plachtařů, sešlo se jich na začátek pět, nicméně po absolvování zkušebního letu se jejich počet ustálil na čísle sedm ... Ó ano, čete správně :) Byl to též první letošní provoz, díky zmrzlým instruktorům a ostatně všem, kteří se zúčastnili. 


Bohužel špatné zprávy nás neopouští ani v novém roce ... začátkem února jsme obdrželi zprávu, že odešel MUDr.Jiří Macek, čest jeho památce ... 


A co nás čeká a nemine v roce 2012 ? Na jaře již tradiční navigátorská seance O pohár královny věnných měst, na podzim tradiční navigátorská seance Memoriál Václava Bubna, již sedmý ročník :) Poslední květnovou sobotu bude mít letiště Den otevřených dveří no a jinak se bude létat,létat a létat :) 
Aktualizováno ( Středa, 08 Únor 2012 19:01 )

PF 2012

PDF
Tisk
Email
Pohodový vstup do Nového roku a mnoho úspěchů v životě osobním i leteckém všem členům a příznivcům Aeroklubu Jaroměř :)

<< Začátek < Předchozí 1 2 3 Další > Konec >>
JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL