Duben finišuje ...

PDF
Tisk
Email
Napsal uživatel Jan Červený
Středa, 27 Duben 2011 19:25

Konec dubna se kvapem blíží a sezóna je v plném proudu dalo by se říct. V české kotlině se už odehrála první letošní plachtařská soutěž, zbraslavický AZ Cup a k naší radosti jde vítězství v klubové třídě za Vodouchem, který létal na Discusu. Hodně dobře mu sekundovali Koďous a Hart s LS3kama, Míša byl nakonec na osmém místě, Pavel na devatenáctém. Další souteží, která začíná už dneska je šumperský Jarní pohár Jeseníků, od nás se účastní Hart a Venca Marel, budem klukům držet palce :)

Po dvou letech se přihodilo, že se od nás podařilo uletět přelet delší než pětset kilometrů. Osmnáctého dubna Hejrup vyrobil odvážný výpad přes Vysočinu do jižních Čech, urazil trať JA - Bouzov - Tábor - Bouzov - JA, celkem 530 km s průměrem 88 km/h. Já jsem pak o pět dní později urazil 519km po trati JA - Mimoň - Bouzov - Hodkovice - JA , budem doufat že přibudou lety i dalším našim borcům :)

Naši pokračováci se docela snažej a krotěj véesóčka jak to jde :) Dalším pětihodinovkářem je Láďa Krecbach, spolu s Radkem mají pěkně našlápnuto a brzo je vyženem na nějakej ten přelet :) S Vaškem Nárovcem jsme pilně trénovali ustřeďování a tuhle už lítal pěkně sám v termice, jen tak dál ;-)

Pohled k Rozkoši, 2400m na QNH :)

 

 

 

Apríl je tu :)

PDF
Tisk
Email
Napsal uživatel Jan Červený
Středa, 06 Duben 2011 16:05

Máme tu prní aprílové dny... tráva se začíná zelenat, občas je i docela pěkně :) ... koncem března proběhla avizovaná členská schůze, bylo vás tam požehnaně, přesto pro ty co se nemohli zúčastnit je stručný zápis na fóru, stejně tak nově schválené stanovy a finanční pravidla ... v sobotu se nás pár sešlo, dali jsme dokupy tři připravené vosy a naopak rozložili posledního složeného blaníka, vzhledem k tomu že 4. dubna skončila výjimka pro jejich provozování do další kontroly závěsů nosníku křídel... začlo se létat relativně pozdě, přesto si všichni přítomní vrzli a stačili si udělat jarní přezkoušení ... v neděli se nás sešlo ještě míň, nicméně počasí bylo slibnější, z původně očekávané čisté se udělalo pěkné odpoledne plné kumulů ... dva mlaďáci, konkrétně Radek Holub a Láďa Krecbach se začali školit na multimateriálový superstroj vosu :) ... kluci polítali v termice a Radek udělal první krok k získání stříbra když přistál po pěti a čtvrt hodinách, gratulace :) Vodouch se vydal na přelet ale tuším že plánované dvoukilo neobletěl ... Petr Houštěků dal dokupy Twina takže snad bude co nejdřív o dvousedadlovku víc :)

Ubytovna v provozu ...

PDF
Tisk
Email
Napsal uživatel Jan Červený
Pondělí, 21 Březen 2011 19:52

... asi není nutno komentáře, víc info v sekci o službách nebo u naší bordel mámy :)

Zápisy z rady ...

PDF
Tisk
Email
Napsal uživatel Jan Červený
Pondělí, 21 Březen 2011 06:12

V členské sekci našeho oblíbeného fóra najdete zápisy z rady AK z 25.2. a 12.3. ... na vyžádání zašlu majlem ... návrh stanov bude zveřejněn dnes po osmé hodině večerní ...

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL