Držitelé Stříbrného C

Napsal uživatel Jan Červený

 

Uvádím zde seznam držitelů plachtařského výkonnostního odznaku Stříbrné C, tak jak jsou uvedení na webu sekretariátu AeČR. K jeho získání musíte splnit tři jednoduché podmínky:

- udržet se pět hodin ve vzduchu

- udělat převýšení 1000 metrů

- uletět vzdálenost 50 kilometrů

 

816 SOCHOR Rudolf 4389 KLEMENTA Vladimír
1107 JIRÁSEK Karel 4390 KOLÁŘ Lubomír
1289 ROUSEK Ladislav 4391 BUSTA Václav
1290 ANDRÝS Petr 4435 BUBEN Václav
1293 RELICH Stanislav 4436 JEŽEK Jiří
1416 KRPATA Karel 4447 NOVÁK František
1417 JIROUSEK Miroslav 4448 VOSÁHLOVÁ Marcela
1420 REJCHRT Stanislav 4449 HOUF Vladimír
1491 ULRYCH Ladislav 4591 KNAJFL Josef
1492 MÜLLER Stanislav 4592 PODOLSKÝ Jiří
1493 VAŠÍČKOVÁ Marie 4593 ZNOJEMSKÝ Petr
1494 KODÝDEK Jiří 4599 JANČÍK Přemysl
1654 BÝNA Ladislav 4600 VRÁTNÝ Ladislav
1708 GABRIEL Oldřich 4818 ULRYCH Petr
1773 KLEMÁK Václav 4819 ŠRÁMEK Ivo
2195 RIDL Jan 4820 MIKEŠOVÁ Jana
2196 ANDRYS Pavel 4821 CHALOUPKA Vladimír
2323 ČERNÝ Oldřich 4822 GLOSOVÁ Gabriela
2324 TUČEK Ivan 5105 ŠKARYTKA Ladislav
2418 FLAKS Jan 5106 REZEK Martin
2419 SOCHACÍ Zdeněk 5184 SKALNÍK Josef
2512 SOFILKANIČ Jiří 5229 ŠPANIEL Oldřich
2513 SOFILKANIČ Ivan 5230 KRTIČKA Jiří
2514 KOPECKÝ Bohuslav 5231 DRAJEROVÁ Jana
2515 KNAJFLOVÁ Zdena 5379 MACEK Jiří
2516 HLÁVKO Jaroslav 5380 LÍBAL Kamil
2517 HLAVA Jiří 5483 TUČEK Daniel
2518 FIKEJZ Jiří 5484 KARMANOVSKÝ Viktor
2519 BAUDISCH Richard 5485 SOCHOR Roman
2520 BALCAR Boris 5486 KRAUS Petr
2521 ANSORGOVÁ Marie 5487 CHALOUPKOVÁ Monika
2522 TOMEŠ Vladimír 5488 VODIČKA Petr
2523 TOMŠŮ Svatopluk 5595 ARNOŠT Miroslav
2849 ALINA Josef 5596 BUBEN Tomáš
2850 KRAUS Vladimír 5706 FUTERA František
2851 PALATKA Petr 5972 MAREL Václav
2852 POHL Jan 5973 VALENTOVÁ Pavlína
2853 NĚMEČEK Josef 5974 HERMANSKÝ Jan
2854 HYNEK Petr 5975 HALBERŠTÁTOVÁ Iva
2855 KUBÍNOVÁ Eva 5976 DVOŘÁK Milan
2856 MORAVEC Pavel 5977 DRABB Miroslav
2857 PETŘÍK Jaroslav 5978 BALDA Martin
2956 SALLER Jiří 5979 ŠIMEK Ivo
2957 KARBANOVÁ Jaroslava 5980 RACEK Jiří
3143 KADEČKA Josef 5981 MACHÚT Jaroslav
3321 ČERNÝ Josef 5982 MACEK Petr
3322 HOLUBEC Jiří 5983 FLAKSOVÁ Miroslava
3323 JANEBA Václav 6111 NOVÁK Kamil
3324 KOŇAŘÍK Karel 6246 ČÍP Miroslav
3325 MATOUŠKOVÁ Lenka 6247 ŘEZÁČ Martin
3326 PICK Jan 6248 LINDR Bohuslav
3327 SUCHÁNEK Tomáš 6249 KIRŠBAUM Zdeněk
3328 ŠPREŇAR Miloš 6250 JIRMAN František
3329 ŠUMPÍKOVÁ Marie 6293 KOČÍ Milan
3330 VACEK Václav 6389 PILÁT František
3455 KUDRNÁČ Ladislav 6451 POCHYLA Milan
3606 MENCÁKOVÁ Eva 6455 LÁDR Ivan
3607 HEJCMAN Bohuslav 6462 TOMŠŮ Svatopluk
3608 HALUŠKA František 6463 ANDRT Václav
3876 ANDRAŠOVSKÝ Josef 6550 SKOČEK Oldřich
3877 HORÁK Vojtěch 6688 COMOREK Jan
3878 JANDÍK Jaroslav 6689 ŽIŽKA Václav
3879 KOUTNÍK Ladislav 6690 ANDRT Václav
3880 RAK Dobroslav 6691 MUNZAR Radek
3953 HOUŠTĚK Petr 6753 BRABEC Vladimír
4109 ČERVENÝ Evžen 6839 HOUŠTĚK Petr
4110 HODULÁK Miroslav 6859 HEJRET Jan
4111 VČELÁK Ota 6860 KOĎOUSEK Michal
4250 ŠKARYTKA Pavel 6871 ČERVENÝ Jan
4251 BOHÁČ Jiří 7066 HARTMAN Pavel
4301 SZAKAL Jaroslav 7092 KŘÍŽENECKÝ Petr
4376 REZEK Josef 7093 HOLANEC Václav
4377 ANDRYSOVÁ Lenka 7094 KOUTNÍK Tomáš
4385 VALEŠ Ota 7114 CHALOUPKOVÁ Veronika
4386 ULRYCH Jiří 7125 ČERVENÝ Marek
4387 REZEK Miroslav 7333 KRECBACH Ladislav
4388 MORÁVEK Michal 7395 SVOBODA Jan